Bruk-Mar Marek Gawełek - układanie kostki brukowej to nasza pasja.

O firmie - Bruk Mar Marek Gawełek - usługi brukarskie

   Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej. Świadcząc najwyższej jakości usługi brukarskie, realizujemy Państwa marzenia o wyjątkowej i pięknej posesji oraz funkcjonalnej i trwałej nawierzchni wokół obiektów przemysłowych.

   Brukarstwo to nasza pasja, dlatego decydując się na współpracę z naszą firmą zyskują Państwo gwarancję satysfakcji i zadowolenia. Bez względu na to czy będą to rozwiązania klasyczne, czy nieco bardziej nowoczesne, gwarantujemy, że nasz doświadczony personel dołoży wszelkich starań, aby nasze realizacje wyróżniały się trwałością oraz precyzją i służyły przez wiele lat.

   Firma realizuje zamówienia inwestorów prywatnych, osób fizycznych oraz instytucji publicznych. Oferujemy profesjonalne układanie kostki brukowej na parkingach, chodnikach, wjazdach, placach manewrowych, terenach wokół osiedli mieszkaniowych, alejkach i tarasach. Usługi brukarskie świadczymy na terenie województwa Małopolskiego.

   Od chwili debiutu kostki betonowej na rynku, nieustannie poszerza się spektrum jej zastosowania, a brukarstwo cieszy się coraz większą popularnością. Firmy brukarskie prześcigają się we wprowadzaniu nowych wariantów wzorniczych i kolorystycznych, umożliwiając tym samym tworzenie jeszcze ciekawszych i bardziej finezyjnych nawierzchni. Ułożenie kostki brukowej lub granitowej to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych pragnących upiększyć swoją posesję, jak również inwestorów komercyjnych, poszukujących trwałej i atrakcyjnej cenowo nawierzchni.

Copyright © Bruk-Mar - usługi brukarskie - Marek Gawełek. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio